Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Hassan Al-Amir

" HASSAN AL- AMIR VARIUS AVIS"

*01.03.2005

(alias Sunny, Sanýsek, Hasso, Kopejtko, Hasisko)

Se Sunnym to bylo zamotané. Rozhodli jsme se pořídit si štěňátko, když Atrýskovi bylo 7 roků což je ideální doba. Štěně vlije stárnoucímu psu novou energii do žil a zároveň se od něj naučí všechno co potřebuje vědět o životě.
Vybrala jsem si chovnou stanici a zamluvila si světlého pejska. Světlého kvůli kontrastu s černým Atreyem. Moc jsem se těšila, ale světlý pejsek, který se narodil bohužel po pár dnech uhynul. Byl to pro mě šok. Jmenoval by se Bastien a přestože jsem ho nikdy neviděla, vzal si kousek mého srdíčka s sebou do psího nebe.
Po několika dnech plných slz jsem se začala poohlížet po jiném štěněti. Nejdříve jsem se zařekla, že jiné nechci, ale pak jsem si řekla, že by byla škoda tu připravenou lásku nevěnovat nějakému jinému pejskovi.
Nějakým podivným způsobem jsem narazila na zlatého pejska s černou maskou z polské chovné stanice, který byl už k odběru. Po internetu prosvištělo několik e-mailů do Polska a zpět a Sunny byl doma.
Zpočátku jsem byla trochu paranoidní a měla jsem o něj hrozný strach, aby se mu něco nestalo, ale teď už je to lepší. Je už větší než Atrey a tak už něco vydrží.
Samozřejmě, že je to lotr jako každé štěně a krom obvyklých bot mi zničil většinu kytek v bytě. Ale se ztrátami se samozřejmě počítá.  
Asi po měsíci se kluci skvěle sžili a jsou z nich kámoši. Atrey s ním lítá po zahradě, což byl před jeho příchodem celkem vzácný jev.

Sunnymu jsme plánovali výstavní kariéru, ale potom, co si prošel zdravotními problémy a vypadala mu srst jsme výstavy pověsili na hřebík. Aby se nenudil, začali jsme jezdit na dostihy, což prostě miluje, ale když jsme viděli, co se na dostizích může stát a že pravděpodobnost, že se zraní není úplně zanedbatelná, převážil strach a tak jsme letos už nikam nevyrazili. Ale sem tam ho vezmeme na dostih proběhnout, třeba do Kolína, kam to máme kousek.

Rodokmen:

Karakush Crack N Tan

Khandhu Cracker Jack

Khandhu Laser Litefoot

Alaqadar De Fauves

Raushan Talitha

Universe Zizanie

Little Bigman

Universe Angel Onight

Karakust Whata Rascal

Kelzarki Blue Spruce

Rahzmundah Mr Merica

Coastwind Narcissus

Khanhu Trapeze

Pierhelo Cointreau

Raushan Copa Cabana

Dahrmandi Varius Avis

Alphaville´s The Big Bang

Scaramis Da Capo

Boxadan Xercise Makes Master

Scaramis Carmina

Alphaville´s Shesuitsus

Kingsleah Smoke Signal

Alphaville´s Shesellsseashells

Complement Costa Rica Varius Avis

Complement Fine Weather

Windsurf´s Intercontinental

Kontrapunkt Lingua Latina

Complement Kalifornia

Windsurf´s G.I. Blues

Oklahoma Complement

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek